מחיקת תוצאות
חיפוש בגוגל

icon1

פרסום ממומן בגוגל

icon2

שיפור מוניטין ברשת

icon3

קידום אורגני בגוגל

מחיקת תוצאות חיפוש בגוגל – במה מדובר?

הרשת היום היא לא פחות מזירה שבה הכול קורה. כן, כשאנחנו מדברים היום על הרשת אנחנו מדברים על מנועי חיפוש, על רשתות חברתיות, על באנרים, על פרסומים, ובקיצור – אין דבר שלא קורה באינטרנט, הוא קורה שם בענק. כחלק מהעניין הענק הזה, מרבית העסקים היום לוקחים חלק בזירה הזו ומנסים לקדם את העסק שלהם בדרכים שונות, הבעיה היא, שברשת הם לא נמצאים לבד. ברשת נמצאים גם המתחרים של העסק, כמו גם הלקוחות שלו, ולכן התחרות פה הופכת קשה מאוד. במאמר הקרוב נבין למה כדאי למחוק תוצאות חיפוש שליליות בגוגל, ואיך אפשר להפוך את הזירה הקשוחה הזאת לקצת יותר נחמדה וחביבה עבורכם.

תוכן עניינים

כיצד השירות שלנו יתרום לך

> אמנם אין לנו "רישיון מציל", אבל אנחנו בטוחים שנוכל להציל אותך ואת הקריירה שלך בעזרת מגוון פעולות מדויקות ופורצות דרך.

> פעולות אלה ידחיקו כתבות, אזכורים ושיימינג שכתוב עלייך ברשת.

>  המשימה שלנו היא לעזור לך להמשיך בחייך ללא חרדות.

מחיקת תוצאות חיפוש בגוגל
מחיקת תוצאות חיפוש בגוגל

“כישלון הוא בסך הכול הזדמנות להתחיל שוב, הפעם בצורה חכמה יותר”

הנרי פורד

הרשת מכילה לא רק את הדברים שתרצו להראות, אלא גם את אלו שממש תעדיפו להסתיר

כשמדברים היום על האפשרות של למחוק תוצאות חיפוש שליליות בגוגל, מדברים על אפשרות שמרבית העסקים בודקים אותה ומשתמשים בה, ולמה? פשוט מאוד – כשלקוח מסוים מבצע חיפוש בגוגל, במיוחד אם הוא חיפוש ממוקד כלפי העסק שלכם באופן ספציפי, הוא בדרך כלל יגלול לאורך העמוד הראשון, ולפעמים גם יגיע להצצה קטנה בעמוד השני. אתם רוצים שהעמודים האלו יהיו מלאים בתוכן חיובי עליכם – אתר האינטרנט שלכם, העמודים העסקיים שלכם ברשתות החברתיות השונות ועוד.

לצד הרצון הזה, לא מעט עסקים סובלים מהעלאת תוצאות שליליות לגבי העסק שלהם: תגובות לא מרוצות של גולשים, פוסטים לא חיוביים שנכתבו על העסק שלהם, עמודים שלא מפרגנים לפעילות של העסק ועוד. ברגעים האלו, האסטרטגיה של מחיקת תוצאות חיפוש בגוגל עולה על השולחן.

מחיקת תוצאות חיפוש בגוגל – איך זה קורה?

הרעיון במחיקת תוצאות חיפוש בגוגל הוא רעיון פשוט מאוד, שבמסגרתו נעשה ניסיון "להדיח" ממעלה רשימת התוצאות בגוגל את התוצאות השליליות הללו. מחיקת תוכן לחלוטין מהאינטרנט זו פעולה כמעט בלתי אפשרית, בוודאי כאשר השולטת בכל קלפי המשחק היום היא גוגל, והדבר לא ממש נמצא בידיים שלנו, אבל הצפה בתוכן חיובי ומזמין כלפי העסק שלכם? את זה אף אחד לא אומר לכם לא לעשות.

אז זה בעצם הרעיון המרכזי כאן – ליצור תוכן חדש וחיובי, שיאיר באור מהמם את העסק שלכם ויגרום לדפים הראשונים של תוצאות החיפוש להעלות תוצאות אך ורק חיוביות עליכם. זה יכול להיות מאמרי תוכן חדשים שכתבתם והעליתם לאתר האינטרנט שלכם, זה יכול להיעשות על ידי קידום ממומן, זה יכול להיות על ידי פתיחת קהילה או בלוג שקשורים לעסק שלכם – מה שנראה לכם, מבורך כאן.

המטרה: עסק שעטוף בהילה חיובית

למחוק תוצאות חיפוש שליליות בגוגל הוא השלב הראשון בדרך להפוך את העסק שלכם למה שאתם רוצים שהוא יהיה. ככל שיותר חיצים חיוביים יצביעו על העסק שלכם, כך הסיכוי שלכם לגדול ולפרוח הולך ועולה בהתאם. בהצלחה!

עידן מור, מייסד
עידן מור, מייסד

נעים מאוד, אנחנו בטר! 🙂

הצוות שלנו עוסק בבניית אתרים, קידום אתרים אורגני וממומן, ניהול מוניטין ברשת ומיתוג כבר 13 שנה.
היכולות הביצועיות שצברנו במהלך השנים, לצד התשוקה העזה ללמוד יום-יום כיצד לשפר את היכולות
שלנו והביצועים של הלקוחות שלנו, הם אלה שגורמים לנו לקום בבוקר בהתרגשות.

באחריות אישית, עידן מור

שאלות נפוצות

תלוי מאוד ברמת העבודה והביטויים לקידום, בדר"כ כלל האצבע של קידום אורגני הוא שרואים תוצאות החל מ-3-6 חודשים

תלוי מאוד ברמת העבודה וכמות התוצאות שעלינו להסיר, אך המחירים שלנו מאוד הוגנים ובכל מקרה מדובר בהשקעה שמחזירה את עצמה ולא הוצאה!

כן, ולכן במקרים כאלה אנו משתמשים בטכניקה של דחיקתם לעמוד 2-3

בהחלט! חלק נכבד מהלקוחות שלנו הם חברות מדיה שמנהלות לקוחות ישירים שלהן